20 odpovědí na “”

 1. S Jiříčkem jsme absolvovali kurz „Cvičíme a hrajeme si s batolátky „. Za nás můžeme jen doporučit. Kurz byl velice pestrý s krásnými aktivitami i pro ty nejmenší . S Jiříčkem jsme se těšili na každou lekci. Moc děkujeme lektroce Dominice za úžasný přístup a za každou úžasnou lekci. Rádi se vrátíme a vyzkoušíme další z mnoha kurzů. 🫶👌❤️🧸💙

 2. U Domči jsme s dcerkou absolvovaly kurz Cvičíme a hrajeme si s batolátky a musíme jen doporučit. Na kurzu se mi nejvíce líbilo, že nebyl jednostranný, ale zpívalo se, říkaly se básničky, vytvářely se výkresy, a zároveň jsme měli pohyb různého druhu. Dětičkám jsme také ukazovali barvy, počítali jsme, rozeznávali zvířátka, skládali věže a puzzle, atd atd. Bylo toho opravdu hodně a některé aktivity doteď praktikujene i doma. Nyní se těším na další kurz a rády se budeme vracet.

 3. Do Domečku se vždycky těšíme, ať už do kurzů, chodily jsme na 2 a pokračujeme dál, nebo do herničky. Dominika je skvělá lektorka, vše má perfektně nachystané a promyšlené, je tam vždy milá a přátelská atmosféra, děti mezi kamarády. Absolvovala jsem také kurz první pomoci, velmi doporučuji, důležité je hlavně vyzkoušet si vše prakticky, což při on-line kurzech nemáte. Jsem velmi ráda, že v Sušici funguje takové místo, jako je Domeček, a je vedeno někým, kdo miluje svou práci a dělá ji s radostí. Děkuji

 4. Se synem jsme absolvovali kurz Muzikohraní. A jsem nadšená! Ještě jednou děkuji Dominice za velice příjemnou atmosféru, přátelský a profesionální přístup. Těšíme se, brzy na viděnou 😊
  Linda a Marcusek

 5. Se synem jsme navštěvovali už 2x kurz ostrov objevů 😉 Dominika je profík a myslím, že jí musí mít každý rád 😉.
  Naše parta maminek i dětiček byla skvělá. Prostředí příjemné, čaj výborný, děti spokojený…. Doporučuji

 6. S dcerou jsme absolvovaly dva kurzy, „cvičíme a hrajeme si s miminky“ a kurz masáže miminek. Oba kurzy skvěle zpracované – doporučuji a hlavně to slečna Dominika s dětmi vážně umí, moje dcera byla její velkou fanynkou :)) Přejeme mnoho dalších úspěchů a děkujeme.

 7. Se synem jsme absolvovali kurz Ostrov objevů. A jsem nadšená! Ještě jednou děkuji Dominice za velice příjemnou atmosféru, přátelský a profesionální přístup. Těšíme se, brzy na viděnou.
  Jitka a Míša

 8. V Domečku jsme s dcerou absolvovaly kurz “Cvicime a hrajeme si s miminky” a jsme obě moc nadšené! Dceru to velmi posunulo a dětský kolektiv a cizi prostředí ji velmi baví.
  Já absolvovala kurz První pomoci dětem a určitě bych jej doporučila kazde (i nastávající) mamince. Jsem moc rada, ze v Susici něco takového máme a už se těšíme na další kurz(y). ❤️

 9. Se synem jsme absolvovali kurz Cvičíme a hrajeme si s batolátky a bylo to super!! V Domečku je moc příjemná atmosféra a Dominika to s dětmi opravdu umí. Vždy perfektně připravené a promyšlené. Moc doporučujeme a přejeme hodně dalších úspěšných let. Díky, že něco takového v Sušici je! :))

 10. Se synem jsme absolvovali kurz Cvičíme a hrajeme si s batolátky a oba jsme byli nadšení. Inspirovali jsme se na spoustu her co jde hrát i doma a vždy jsme se těšili na další lekci. Náplň kurzu je velice pestrá a líbilo se nám, že každá lekce byla na jiné téma. Můžeme jen doporučit.

 11. Spolu se synem jsme absolvovali kurz „hrajeme si s batolátky“. Každá hodina byla měla smysl a byla vždy lektorkou do posledního puntíku připravena. 🙂 Na každou hodinu jsme se oba moc těšili a vždy odcházeli nadšení. Syna to velice bavilo. Všem mohu vřele doporučit 😉

 12. Centrum Domeček je moc krásný projekt a jsem ráda, že ho v Sušici máme ❤️.
  S dcerkou Valentýnkou jsme dokončily kurz Masáže miminek a ještě chodíme na kurz Cvičíme a hrajeme si s miminky. Kurzy jsou skvěle vedené Domčou, která to s dětmi opravdu umí❤️.
  V Domečku je vždy přátelská atmosféra a krásné a čisté prostředí, které jen podtrhne čas strávený s našimi nejmenšími. Mohu jen doporučit ☺️ a těším se na další kurzy, které určitě chceme vyzkoušet 😍

 13. V Domečku jsme měly s dcerou možnost vyzkoušet si masáže a kurz – Cvičíme a hrajeme si s miminky. Jsem opravdu nadšená, že se tento projekt podařilo zrealizovat ❤️. Nyní jsem absolvovala – Základy první pomoci pro miminka a děti, který chci obzvláště doporučit. Řekla bych, že je dokonce nutností tento kurz absolvovat. Určitě tedy neváhejte, nebudete litovat. Domče přeji, ať se ji daří a já se budu těšit na další návštěvy Domečku 🏠

 14. Zúčastnila jsem se kurzu Seznamte se s Montessori. Internet je plný Montessori hraček. Díky Domče už mám představu, které hračky principům odpovídají a co je pouze marketingový tah.
  Kurz byl srozumitelný, krásně to vysvětlila na příkladech, doplnila osobními zkušenostmi. Děkuji

 15. Se synem jsme v Domečku absolvovali kurz masáží miminek. Při každé lekci byla díky Dominice velmi příjemná atmosféra. Kurz byl naučný, a určitě se rádi zúčastníme i dalších kurzů. Moc děkujeme!

 16. S Dominikou v Domečku jsem si užila kurz masáže miminek i hraní si s miminky. Obojí bylo velmi přínosné a jsem ráda, že jsem kurzy absolvovala. Tolik inspirace a nápaditosti! Nejvíce mne nadchlo, jak se dá z běžných věcí z domácnosti udělat zábavná hračka pro děti.
  Vždy vládla příjemná atmosféra a už jsem se těšila na ostatní maminky a dětičky.
  Děkujeme Dominice za báječně strávené chvíle!
  Šárka a Julinka

 17. Kurz masáže miminek jsme si se synem moc užili.
  Velmi oceňuji Dominiky profesionální a zároveň přátelský přístup. I kurz hrajeme si s miminky je krásný prostor, kde rozvíjet s miminkem různé aktivity. Pro nás velmi přínosné, děkujeme!

 18. V Domečku jsme již absolvovali kurz masáží pro miminka a musím říct, že je to skvělý způsob, jak ještě více rozvinout bonding – s malým si tyto společné chvíle doma velmi užíváme. Zároveň chodíme do kurzu hraní s miminky, kde si ukazujeme praktické hry s těmi nejmenšími. Přínosem pro mě byl určitě i večerní kurz Montessori a následná debata, kdy jsem si více ujasnila, o čem toto učení skutečně je. Dominika je určitě člověk na správném místě: svým vnitřním klidem inspiruje a pozitivním přístupem motivuje 🙂 Děkujeme!

 19. Absolvovala jsem seminář Seznamte se s Montessori a ačkoliv už mám něco načteno, tak jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací. Dominika umí poutavě povídat. Rozjela se i diskuze a ani na chvilku jsem se nenudila. Sečteno a podtrženo- zajímavý a zábavný podvečer.

 20. U Dominiky jsme spolu se synem absolvovali kurz masáží miminek a bylo to skvělé. Dominika dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru svým klidným a milým přístupem. Masáže se staly naším rituálem, ke kterým se ráda vracím. Mimo jiné mě také naučily, že existuje i další způsob, jak zklidnit miminko, které pláče, mimo houpaní, nošení a mazlení. Syn to opravdu miluje a já s ním.
  Ještě jednou děkujeme a každé mamince a tatínkovi doporučuji vyzkoušet. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *