Tento kurz je doporučen pro miminka od dvou do šesti měsíců.

Kurz má 8 lekcí, během kterých s miminky cvičíme jejich komunikační, zrakové a pohybové dovednosti. Jednotlivé lekce jsou zaměřené na rozvoj specifických dovedností hravou a zábavnou formou. Zejména se věnujeme nácviku polohy na bříšku, posilování těla a pohybových dovedností k samostatnému přetáčení, rovnovážným cvičením, rozvoji zraku a všech jeho schopností, komunikačnímu a sociálnímu rozvoji miminek. Podporujeme správný psychomotorický vývoj a respektujeme vývojové fáze a schopnosti dítěte. Dětem dáváme příležitost se od raného věku socializovat a užívat si společných aktivit. Nechybí ani spousta her a říkadel zaměřených především na intelektuální rozvoj, vzájemné posílení pouta mezi maminkou a miminkem, komunikační dovednosti a mnoho dalšího.

Součástí kurzu jsou i teoretické části a diskuzní chvilky, při kterých se detailněji zaměřujeme na psychomotorický vývoj dětí. Povídáme si o tom, co a proč děláme, a jak děti v rozvoji co nejvíce podpořit.

Cena kurzu

Kurz má celkem 8 lekcí. Cena kurzu je 1 500 korun.

Kurz je plný cvičení a pohybových aktivit, je tedy možné k němu čerpat příspěvek z fondu Prevence u některých pojišťoven. Jak čerpat příspěvky na pohybové aktivity od vaší zdravotní pojišťovny?

VZP   ZPMV   ČPZP   OZP   VoZP