Vaše příběhy

Chcete se také podělit o Váš příběh? Vložte svůj komentář ZDE.

Zuzana Šafránková

Chtěla bych všem doporučit centrum Domeček. Chodím se synem na Ostrov objevu. Syn se těší na každou lekci a vždy na ,, domácí úkol “. Líbí se mně skvely přístup slečny Dominiky! Nejenže je vážně strašně milá , profesionální a umí předávat spousty energie ,ale ještě vše zakončí krásným úsměvem ! Vše je tak přirozený a moc milý. Jsem rada,ze jsme se synem chodili na Ostrov objevu , protože nám to velice spedtřilo život. Doufám, ze syn bude moc chodit i do dopolední skupiny , který se má otevírat od ledna. Všem doporucuji a my moc děkujeme Dominiko ! Krásný další lekce přeje Zuzana s Kubíčkem.

Terka

Zúčastnila jsem se s dcerou kurzu „Cvičíme a hrajeme si s batolátky“ a kurz Montessori pro dospělé. Obojí bylo profesionálně vedeno, z paní Dominiky je opravdu cítit ta vášeň a radost z práce s dětmi. Je velmi profesionální, má opravdu obsáhlé znalosti. Je velmi ochotná, a ráda poradí. Všem mohu vřele doporučit! 🙂

Lucie
S Jiříčkem jsme absolvovali kurz „Cvičíme a hrajeme si s batolátky „. Za nás můžeme jen doporučit. Kurz byl velice pestrý s krásnými aktivitami i pro ty nejmenší . S Jiříčkem jsme se těšili na každou lekci. Moc děkujeme lektroce Dominice za úžasný přístup a za každou úžasnou lekci. Rádi se vrátíme a vyzkoušíme další z mnoha kurzů.

Laďka

U Domči jsme s dcerkou absolvovaly kurz Cvičíme a hrajeme si s batolátky a musíme jen doporučit. Na kurzu se mi nejvíce líbilo, že nebyl jednostranný, ale zpívalo se, říkaly se básničky, vytvářely se výkresy, a zároveň jsme měli pohyb různého druhu. Dětičkám jsme také ukazovali barvy, počítali jsme, rozeznávali zvířátka, skládali věže a puzzle, atd atd. Bylo toho opravdu hodně a některé aktivity doteď praktikujene i doma. Nyní se těším na další kurz a rády se budeme vracet.

Šárka
Do Domečku se vždycky těšíme, ať už do kurzů, chodily jsme na 2 a pokračujeme dál, nebo do herničky. Dominika je skvělá lektorka, vše má perfektně nachystané a promyšlené, je tam vždy milá a přátelská atmosféra, děti mezi kamarády. Absolvovala jsem také kurz první pomoci, velmi doporučuji, důležité je hlavně vyzkoušet si vše prakticky, což při on-line kurzech nemáte. Jsem velmi ráda, že v Sušici funguje takové místo, jako je Domeček, a je vedeno někým, kdo miluje svou práci a dělá ji s radostí. Děkuji

Linda Homolková
Se synem jsme absolvovali kurz Muzikohraní. A jsem nadšená! Ještě jednou děkuji Dominice za velice příjemnou atmosféru, přátelský a profesionální přístup. Těšíme se, brzy na viděnou 😊
Linda a Marcusek

Růžena Krejčí
Se synem jsme navštěvovali už 2x kurz ostrov objevů 😉 Dominika je profík a myslím, že jí musí mít každý rád 😉.
Naše parta maminek i dětiček byla skvělá. Prostředí příjemné, čaj výborný, děti spokojený…. Doporučuji

Tereza
S dcerou jsme absolvovaly dva kurzy, „cvičíme a hrajeme si s miminky“ a kurz masáže miminek. Oba kurzy skvěle zpracované – doporučuji a hlavně to slečna Dominika s dětmi vážně umí, moje dcera byla její velkou fanynkou :)) Přejeme mnoho dalších úspěchů a děkujeme.

Jitka H.
Se synem jsme absolvovali kurz Ostrov objevů. A jsem nadšená! Ještě jednou děkuji Dominice za velice příjemnou atmosféru, přátelský a profesionální přístup. Těšíme se, brzy na viděnou.
Jitka a Míša

Lucie K.
V Domečku jsme s dcerou absolvovaly kurz “Cvicime a hrajeme si s miminky” a jsme obě moc nadšené! Dceru to velmi posunulo a dětský kolektiv a cizi prostředí ji velmi baví.
Já absolvovala kurz První pomoci dětem a určitě bych jej doporučila kazde (i nastávající) mamince. Jsem moc rada, ze v Susici něco takového máme a už se těšíme na další kurz(y). ❤️

Venuše
Se synem jsme absolvovali kurz Cvičíme a hrajeme si s batolátky a bylo to super!! V Domečku je moc příjemná atmosféra a Dominika to s dětmi opravdu umí. Vždy perfektně připravené a promyšlené. Moc doporučujeme a přejeme hodně dalších úspěšných let. Díky, že něco takového v Sušici je! :))

Tereza
Se synem jsme absolvovali kurz Cvičíme a hrajeme si s batolátky a oba jsme byli nadšení. Inspirovali jsme se na spoustu her co jde hrát i doma a vždy jsme se těšili na další lekci. Náplň kurzu je velice pestrá a líbilo se nám, že každá lekce byla na jiné téma. Můžeme jen doporučit.

Eliška K.
Spolu se synem jsme absolvovali kurz „hrajeme si s batolátky“. Každá hodina byla měla smysl a byla vždy lektorkou do posledního puntíku připravena. 🙂 Na každou hodinu jsme se oba moc těšili a vždy odcházeli nadšení. Syna to velice bavilo. Všem mohu vřele doporučit 😉

Zdeňka K.
Centrum Domeček je moc krásný projekt a jsem ráda, že ho v Sušici máme ❤️.
S dcerkou Valentýnkou jsme dokončily kurz Masáže miminek a ještě chodíme na kurz Cvičíme a hrajeme si s miminky. Kurzy jsou skvěle vedené Domčou, která to s dětmi opravdu umí❤️.
V Domečku je vždy přátelská atmosféra a krásné a čisté prostředí, které jen podtrhne čas strávený s našimi nejmenšími. Mohu jen doporučit ☺️ a těším se na další kurzy, které určitě chceme vyzkoušet 😍

Kačka S.
V Domečku jsme měly s dcerou možnost vyzkoušet si masáže a kurz – Cvičíme a hrajeme si s miminky. Jsem opravdu nadšená, že se tento projekt podařilo zrealizovat ❤️. Nyní jsem absolvovala – Základy první pomoci pro miminka a děti, který chci obzvláště doporučit. Řekla bych, že je dokonce nutností tento kurz absolvovat. Určitě tedy neváhejte, nebudete litovat. Domče přeji, ať se ji daří a já se budu těšit na další návštěvy Domečku 🏠

Zuzka

Zúčastnila jsem se kurzu Seznamte se s Montessori. Internet je plný Montessori hraček. Díky Domče už mám představu, které hračky principům odpovídají a co je pouze marketingový tah.
Kurz byl srozumitelný, krásně to vysvětlila na příkladech, doplnila osobními zkušenostmi. Děkuji

Adéla
Se synem jsme v Domečku absolvovali kurz masáží miminek. Při každé lekci byla díky Dominice velmi příjemná atmosféra. Kurz byl naučný, a určitě se rádi zúčastníme i dalších kurzů. Moc děkujeme!

Šárka
S Dominikou v Domečku jsem si užila kurz masáže miminek i hraní si s miminky. Obojí bylo velmi přínosné a jsem ráda, že jsem kurzy absolvovala. Tolik inspirace a nápaditosti! Nejvíce mne nadchlo, jak se dá z běžných věcí z domácnosti udělat zábavná hračka pro děti.
Vždy vládla příjemná atmosféra a už jsem se těšila na ostatní maminky a dětičky.
Děkujeme Dominice za báječně strávené chvíle!
Šárka a Julinka

Tereza
Kurz masáže miminek jsme si se synem moc užili.
Velmi oceňuji Dominiky profesionální a zároveň přátelský přístup. I kurz hrajeme si s miminky je krásný prostor, kde rozvíjet s miminkem různé aktivity. Pro nás velmi přínosné, děkujeme!

Ája
V Domečku jsme již absolvovali kurz masáží pro miminka a musím říct, že je to skvělý způsob, jak ještě více rozvinout bonding – s malým si tyto společné chvíle doma velmi užíváme. Zároveň chodíme do kurzu hraní s miminky, kde si ukazujeme praktické hry s těmi nejmenšími. Přínosem pro mě byl určitě i večerní kurz Montessori a následná debata, kdy jsem si více ujasnila, o čem toto učení skutečně je. Dominika je určitě člověk na správném místě: svým vnitřním klidem inspiruje a pozitivním přístupem motivuje 🙂 Děkujeme!

Iveta
Absolvovala jsem seminář Seznamte se s Montessori a ačkoliv už mám něco načteno, tak jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací. Dominika umí poutavě povídat. Rozjela se i diskuze a ani na chvilku jsem se nenudila. Sečteno a podtrženo- zajímavý a zábavný podvečer.

Kristýna S.

U Dominiky jsme spolu se synem absolvovali kurz masáží miminek a bylo to skvělé. Dominika dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru svým klidným a milým přístupem. Masáže se staly naším rituálem, ke kterým se ráda vracím. Mimo jiné mě také naučily, že existuje i další způsob, jak zklidnit miminko, které pláče, mimo houpaní, nošení a mazlení. Syn to opravdu miluje a já s ním.
Ještě jednou děkujeme a každé mamince a tatínkovi doporučuji vyzkoušet. 🙂

Chcete se také podělit o Váš příběh? Vložte svůj komentář ZDE.