Dominika Tóthová

Kvalifikovaný pedagog s odborným vzděláním

Jsem absolventkou SOŠP v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika. Na Univerzitě Karlově jsem získala bakalářský titul v oboru speciální pedagogika. Jsem držitelkou osvědčení Zdravotník zotavovacích akcí. Aktivně vyhledávám další možnosti profesního i osobního růstu. Práce s dětmi mě naplňuje a přináší mi denní dávku čisté radosti.

Desetiletá praxe v oboru

Přes deset let jsem působila v soukromých mateřských školách a jeslích zaměřených především na environmentální výchovu, anglický jazyk a alternativní vzdělávací programy. Pohybovala jsem se na pozici učitelky a zástupkyně ředitele. Rukama mi prošly stovky dětí, díky kterým jsem získala za deset let své praxe ty nejcennější zkušenosti a krásné zážitky.

Lektorka unikátních certifikovaných programů

Jsem odborně vyškolenou lektorkou unikátního českého programu Ostrov objevů. Jsem držitelkou certifikátu Instruktor masáží kojenců CIMI v rámci mezinárodního programu IAIM. Jsem nezávislou certifikovanou lektorkou mezinárodně uznávané značky Baby Signs®.

Kvalita, profesionalita, osobní přístup

Tři zásadní pilíře, na kterých je Domeček postaven. Nabízím kvalitní služby, profesionální jednání a především individuální přístup s důrazem na rodinnou atmosféru. V centru Domeček Vám chci dát ze sebe to nejlepší, být Vám průvodcem a oporou, přinášet inspiraci a radost. Chci Vám poskytovat prostor pro nezapomenutelné zážitky s Vaším dítětem a být u toho, budovat komunitu, která bude všem přinášet krásné chvíle.