Hormonální jóga pro maminky

Milé maminky,
je mi velkou ctí, že Vám můžeme nabídnout privátní kurz Hormonální jógy pro ženy v našem milém Domečku. Jako motivaci k pravidelnému cvičení vkládám velmi aktuální fotku s Dinah, která letos slaví 97 narozeniny. V lednu 2024 nás poctila svou návštěvou, aby své lektorky přezkoušela a aby nám předala svou novou a velmi jedinečnou sestavu na podporu imunity.

Nyní máte příležitost osvojit si Hormonální jógovou terapii dle Dinah Rodrigues pro ženy. Je to velmi komplexní sestava cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou a stresem.
Hormonální jóga mimo jiné také podpoří váš celkový zdravotní stav, zvýší pružnost těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, vylepší tvar postavy i stav pleti, zvýší imunitu a napomůže omlazení těla i mysli. O dalších benefitech pravidelného cvičení sestavy Vám moc ráda povím při osobním setkání.

Kdo vás bude kurzem provázet?

Jmenuji se Míša Zouharová a má cesta k józe začala kurzem metody Su-Jok pod vedením MUDr. Viktorije Biljakové v Praze. Mám za sebou roční studium u manželů Knaislových v Českém svazu jógy. Absolvovala jsem lektorský kurz u Dinah Rodrigues a dál šířím její sestavu Hormonální jógy pro ženy a Jógu pro období andropauzy pro muže. U Bey Merksbauerové jsem načerpala zkušenosti s Jógou pohledem fyzioterapeuta a začala jsem vnímat tělo pohledem trojrozměrného držení a pohybové koordinace v systému Spiraldynamik®. Dopřála jsem si i klidné a dlouhé spočinutí v ásanách u Verči Carmanové na kurzu Jin jóga pro lektory. Hanka Luhanová mě zasvětila do Hravé dětské jógy pro předškoláky a já se zapojila do projektu Malá jóga. S novou mateřskou rolí jsem se sžívala na kurzu Gravid jógy a jógy po porodu pro lektory a pomáhající profese. V současné době si s radostí užiju pár víkendových kurzů Hormonální jógy v nádherném studiu Jóga Poděbrady.

Od roku 2016 jsem certifikovanou lektorkou této skvělé sestavy pro ženy, od roku 2017 mohu předávat i Hormonální jógu proti stresu, která je určena mužům.

Na jak dlouho kurz bude?

Celá sestava trvá při pravidelném cvičení 35 – 40 minut a společně se ji naučíme během čtyř setkání. Z kurzu si odnesete přehledná skripta a několik dechových, zeštíhlujících a protistresových technik.

Kdy bude kurz probíhat?


Termín nejbližšího kurzu: úterý 18:15 – 20:00. Kurz je vypsán pro 4 až 6 žen a cvičit začneme v průběhu února (sejdeme se čtyřikrát) dle domluvy s přihlášenými.


Cena kurzu: 2 800 Kč


Případné dotazy ráda zodpovím a těším se na společný čas.
Michaela Zouharová
775 266 330, zouharovamichaela@seznam.cz