Hormonální jóga pro maminky

Milé maminky,

rády bychom Vám nabídly možnost osvojit si přirozený nástroj pro udržení ženského zdraví. V Domečku prožíváme krásné chvíle s našimi láskami, pojďme si zde užít pár chvil také pro sebe a důkladně se seznámit se sestavou Hormonální jógy od brazilské psycholožky Dinah Rodrigues pod vedením certifikované lektorky Michaely Zouharové.

Časová náročnost a obsah kurzu

Během několika setkání (4 x 2 hodiny) Vás velmi ráda provedu jednotlivými částmi sestavy, domů si odnesete přehledná skripta a společně si projdeme protistresové dechové techniky a antistresové cviky.
Postupně si spolu osvojíme celou sestavu Hormonální jógy a Vám pak domácí cvičení zabere 30 – 40 minut. Pokud si najdete alespoň třikrát v týdnu čas na zacvičení celé sestavy, pomůžete tak svému tělu udržet optimální hladinu ženských hormonů.

Pro koho je kurz určen a přínosy hormonální jógy

Jestli jste se s pojmem Hormonální jógová terapie od Dinah Rodrigues ještě nesetkaly, tak vězte, že pravidelné cvičení této, dle mého názoru, báječné sestavy pomáhá při problémech způsobených hormonální nerovnováhou např. po porodu, pomáhá také jako příprava a podpora na početí.
Sestava je vhodná pro všechny ženy od 35 let jako prevence a nástroj udržení ženského zdraví. Báječné funguje na potíže spojené s menopauzou (emoční nestabilita, podrážděnost, nespavost, návaly, snížení paměti, ztráta vitality, nízké libido, migréna, urogenitální suchost), s PMS, s polycystickými vaječníky, s gynekologickými potížemi i s neplodností způsobenou hormonální nerovnováhou, špatným prokrvením i svalovou křečí v pánevní oblasti. Pomáhá ženám, které jsou v dlouhodobém stresu, trápí je nedostatečná činnost štítné žlázy či inkontinence.

Komu kurz není doporučen

Cvičení Hormonální jógy má i určité kontraindikace, kdy není vhodné s cvičením začínat – těhotenství, pokročilá endometrióza, onkologická onemocnění či velký myom v děloze. Ráda podám informace individuálně. Sama sestavu pravidelně cvičím od roku 2015 a od roku 2016 ji jako Dinah řádně vyškolená lektorka předávám s pokorou a s nadšením dalším ženám.

Kdo vás bude kurzem provázet?

Jmenuji se Míša Zouharová a má cesta k józe začala kurzem metody Su-Jok pod vedením MUDr. Viktorije Biljakové v Praze. Mám za sebou roční studium u manželů Knaislových v Českém svazu jógy. Absolvovala jsem lektorský kurz u Dinah Rodrigues a dál šířím její sestavu Hormonální jógy pro ženy a Jógu pro období andropauzy pro muže. U Bey Merksbauerové jsem načerpala zkušenosti s Jógou pohledem fyzioterapeuta a začala jsem vnímat tělo pohledem trojrozměrného držení a pohybové koordinace v systému Spiraldynamik®. Dopřála jsem si i klidné a dlouhé spočinutí v ásanách u Verči Carmanové na kurzu Jin jóga pro lektory. Hanka Luhanová mě zasvětila do Hravé dětské jógy pro předškoláky a já se zapojila do projektu Malá jóga. S novou mateřskou rolí jsem se sžívala na kurzu Gravid jógy a jógy po porodu pro lektory a pomáhající profese. V současné době si s radostí užiju pár víkendových kurzů Hormonální jógy v nádherném studiu Jóga Poděbrady.

Cena kurzu a přihlášení

Pokud se chcete sestavu Hormonální jógy naučit pod mým vedením a v krásném zázemí našeho Domečku, budu ráda, pokud se přihlásíte přímo u mě buď telefonicky nebo mailem. Abychom docílili co nejvíce individuálního přístupu a kvality kurzu, bude kurz vypsán celkem pro čtyři maminky. Cena kurzu je 2 800 Kč na osobu a zahrnuje tištěná skripta a čtyři dvouhodinová setkání, kdy se společně sestavu naučíme.


Termín nejbližšího kurzu

Momentálně nejsou žádné plánované termíny kurzu.

Kontakt na lektorku


Michaela Zouharová, lektorka Hravé jógy pro děti a Hormonální jógy pro maminky


Tel.: 775 266 330

Mail: zouharovamichaela@seznam.cz