Hravé cvičení s prknem

Rozvoj pohybových dovedností, koordinace, stability, správného držení těla, posílení svalů, hlubokého svalstva a mozkových hemisfér. Prohlubování vlastního povědomí o těle a budování sebevědomí. Posilování vzájemné důvěry a spolupráce mezi rodičem a dítětem. To vše je cvičení s balančním prknem. Kurz hravého cvičení je vhodný pro děti od 2,5 roku do pěti let a jejich rodiče, kteří cvičí spolu s dětmi.

Na co se můžete v kurzu těšit?

Na balančních prknech si užijeme spoustu zábavy a především budeme v dětech prohlubovat pozitivní vztah k pohybu a posilování vlastního těla. Během lekcí se budeme učit na prkně speciální cviky, které jsou ve spojení s básničkami, písničkami a hrami ve dvojicích pro děti opravdovou zábavou a zároveň prospěšným cvičením. Děti se s jednotlivými cviky seznamují skrze obrázkové karty, které jsou sestaveny odborníkem z oblasti tělesné výchovy. Cvičení si děti užívají spolu se svými rodiči, kteří cvičí s dětmi na prkně nebo jsou dětem oporou při náročnějších polohách. Speciální balanční prkna určena přímo pro tento druh cvičení jsou součástí kurzovného.

Kdo vás kurzem bude provázet?

Jmenuji se Dominika Tóthová a jsem kvalifikovaný pedagog s odborným vzděláním a více jak desetiletou praxí v oboru. Jsem lektorkou unikátních certifikovaných programů a držitelkou osvědčení Zdravotník zotavovacích akcí. Jsem zakladatelkou a provozovatelkou centra Domeček, kde vedu jak kurzy s dětmi a rodiči, tak semináře a kurzy pro dospělé.

Délka a cena kurzu

Kurz je celkem na 10 týdnů. Cena kurzu je 2 000 korun.

Kurz je plný cvičení a pohybových aktivit, je tedy možné k němu čerpat příspěvek z fondu Prevence u některých pojišťoven.

Jak čerpat příspěvky na pohybové aktivity od vaší zdravotní pojišťovny?

VZP   ZPMV   ČPZP   OZP   VoZP