Jak na hladký nástup do MŠ – online webinář

Čeká vaše dítě nástup do mateřské školy a hledáte způsob, jak mu náročnou životní změnu co nejvíce usnadnit? Chybí vám jasný a konkrétní plán, jak pomoci vašemu dítěti při zvykání na školku?

Věřte mi, že vím, co prožíváte.

Za svou více jak desetiletou praxi na pozici učitelky už jsem pomohla mnoha maminkám a dětem s hladkým a pozitivním nástupem do mateřské školy a vím, co vás pravděpodobně bude také čekat, až přijde váš „Den D“.

Na online webináři Jak na hladký nástup do MŠ si budeme povídat o tom, co je to adaptace a jaké kroky jsou v procesu adaptace nejdůležitější. Povíme si o emocích dítěte, které se mohou při nástupu do školky objevovat a jak si s nimi poradit. Seznámíme se s osvědčenými postupy a metodami, které vám i nové paní učitelce pomohou při těžkých začátcích a naučíme se, jak poznat, zda adaptace dítěte na nové prostředí probíhá úspěšně.

Kdo vás webinářem bude provázet?

Jmenuji se Dominika Tóthová a jsem kvalifikovaný pedagog s odborným vzděláním a více jak desetiletou praxí v oboru. S adaptací dětí na mateřskou školu mám jako učitelka bohaté zkušenosti a vím, jak nejlépe Vašemu dítěti přechod z domácího prostředí do školky usnadnit a ukázat mu, že školka je místem, na které se může těšit a ne se ho obávat. Jsem zakladatelkou a provozovatelkou centra Domeček, kde vedu jak kurzy s dětmi a rodiči, tak semináře a kurzy pro dospělé.

Cena a délka webináře

Webinář je na 60 minut. Cena webináře je 200 korun na osobu.