Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 odpovědi na “Komentáře”

 1. S Dominikou už jsme s dcerami prošly téměř všechny kurzy. Všude jsme chodily moc rády.
  Cvičení s miminky je moc příjemně strávený čas s miminkem. Zaměřuje se na posílení svalů důležitých pro přetočení na bříško a vzpřímení na rukou, procvičování smyslů miminka. Cvičí se i s overballem a gymballem, naučíte se spoustu cviků na doma. Vše probíhá v klidu a individuálně vzhledem k dětem.
  Ostrov objevů v AJ se nám velmi líbil, probíhá celý v angličtině. Na dětech jsou brzy vidět pokroky, po překonání prvotního ostychu.
  Při Veselém muzikohraní si děti vyzkouší různé nástroje a naučí spoustu písniček. Každá hodina má nějaké téma (ale to platí pro všechny kurzy).
  Montessori hraní si dcera užívala, protože je zde pokaždé nachystáno opravdu hodně stanovišť, děti se skutečně nenudí. Pohrají si s pískem, pěnou, vodou, hlínou – a vše je velmi kreativně připraveno, až se člověk diví, co je možné vymyslet.
  Cvičení s prknem je skvělá forma protažení a práce s rovnováhou. Nejdřív jsem nevěděla, co budeme 45 minut na místě s jedním prknem dělat, ale děti se celou lekci nezastaví, i moje dost živá dcera byla zaměstnaná. Když jednou chyběla, doma tu absenci obrečela, takže asi tak :).

 2. Chtěla bych všem doporučit centrum Domeček. Chodím se synem na Ostrov objevu. Syn se těší na každou lekci a vždy na ,, domácí úkol “. Líbí se mně skvely přístup slečny Dominiky! Nejenže je vážně strašně milá , profesionální a umí předávat spousty energie ,ale ještě vše zakončí krásným úsměvem !
  Vše je tak přirozený a moc milý.
  Jsem rada,ze jsme se synem chodili na Ostrov objevu , protože nám to velice spedtřilo život. Doufám, ze syn bude moc chodit i do dopolední skupiny , který se má otevírat od ledna. Všem doporucuji a my moc děkujeme Dominiko ! Krásný další lekce přeje Zuzana s Kubíčkem.

 3. Zúčastnila jsem se s dcerou kurzu „Cvičíme a hrajeme si s batolátky“ a kurz Montessori pro dospělé. Obojí bylo profesionálně vedeno, z paní Dominiky je opravdu cítit ta vášeň a radost z práce s dětmi. Je velmi profesionální, má opravdu obsáhlé znalosti. Je velmi ochotná, a ráda poradí. Všem mohu vřele doporučit! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *