Masáže miminek IAIM

Víte, kolik úžasného skrývá jednoduchý dotek? Když hladíte své miminko, není to jen o příjemném pocitu. Je to mnohem víc. Je to tajný jazyk, kterým můžete komunikovat se svým miminkem ještě dříve, než se naučí mluvit.

Objetí, které mění svět

Představte si, že váš dotek má moc posílit pozitivní vztah mezi vámi a vaším miminkem. Že každý pohyb vašich prstů může napomoci jeho správné funkci střev, stimulovat jeho neurologický vývoj a eliminovat nežádoucí projevy jako například koliku či problémy se spánkem. To všechno se můžete naučit na kurzu Masáže miminek. Ukážeme si, jak se dotýkat miminka s láskou a respektem, jak mu dát pocit bezpečí a klidu. Určitě už teď cítíte, jak moc by to mohlo obohatit váš vzájemný vztah. Jak by vám to mohlo pomoci lépe pochopit své miminko a jeho potřeby.

Podpora a bezpečí

Kurz Masáže miminek je zároveň místem, kde se můžete potkat s ostatními maminkami, můžete sdílet své zážitky, své obavy, a také své radosti. Je to bezpečná komunita, kde najdete podporu a porozumění, kde se budete cítit jako doma.

„U Dominiky jsme spolu se synem absolvovali kurz masáží miminek a bylo to skvělé. Dominika dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru svým klidným a milým přístupem. Masáže se staly naším rituálem, ke kterým se ráda vracím. Mimo jiné mě také naučily, že existuje i další způsob, jak zklidnit miminko, které pláče, mimo houpaní, nošení a mazlení. Syn to opravdu miluje a já s ním. Ještě jednou děkujeme a každé mamince a tatínkovi doporučuji vyzkoušet. Kristýna S.“

„V Domečku jsme již absolvovali kurz masáží pro miminka a musím říct, že je to skvělý způsob, jak ještě více rozvinout bonding – s malým si tyto společné chvíle doma velmi užíváme. Ája“

„Kurz masáže miminek jsme si se synem moc užili. Velmi oceňuji Dominiky profesionální a zároveň přátelský přístup. I kurz hrajeme si s miminky je krásný prostor, kde rozvíjet s miminkem různé aktivity. Pro nás velmi přínosné, děkujeme! Tereza“

„Se synem jsme v Domečku absolvovali kurz masáží miminek. Při každé lekci byla díky Dominice velmi příjemná atmosféra. Kurz byl naučný, a určitě se rádi zúčastníme i dalších kurzů. Moc děkujeme!Adéla“

Více recenzí ke kurzu naleznete v sekci „Vaše příběhy“.

Kdo vás kurzem bude provázet?

Jmenuji se Dominika Tóthová a jsem kvalifikovaný pedagog s odborným vzděláním a více jak desetiletou praxí v oboru. Jsem certifikovanou lektorkou dětských masáží. Prošla jsem odborným výcvikem a praktickou zkouškou. Tím je zaručena bezpečnost provedení těchto masáží a profesionální přístup s důrazem na respekt k miminku a rodiči. Jako lektorka NIKDY nemasíruji Vaše dítě, dítěte se dotýkáte pouze Vy jako jeho rodič či jiná blízká osoba.

Cena a verze kurzu

Individuální kurz v Domečku je v hodnotě 1 500 korun za pět lekcí. Vyberete si vhodný den a čas a jednou týdně se spolu budeme v Domečku setkávat soukromě.

Online individuální kurz – kurz probíhá online přes komunikační platformu z pohodlí Vašeho domova a v čase, který Vám vyhovuje. Cena za pět lekcí je 1 500 korun.

Individuální kurz u Vás doma – pokud si přejete absolvovat kurz s Vaším miminkem z pohodlí Vašeho domova, ráda Vás přijedu navštívit ve dnech a čase, na kterém se domluvíme. Cena za kurz pořádaný u Vás doma je 1 600 korun, pokud bydlíte v Sušici. Pokud bydlíte mimo město Sušice, domluvíme se na ceně individuálně.