Ostrov objevů

Kurz, který nabízí stovky různých aktivit, jež mají za cíl stimulovat a rozvíjet dětský mozek se zapojením všech smyslů. To je unikátní český program Ostrov objevů. Jsme členové České asociace pro aktivní rozvoj dětí (CAPARD) a naše kurzy doporučuje i Mensa České republiky.

Rozvoj dětí skrze prožitkové učení a zapojení všech smyslů

Lekce, při kterých se děti opravdu nenudí. Spousta pohybových aktivit, rozvoj jemné i hrubé motoriky, intenzivní zapojení všech smyslů a originální edukační pomůcky. Okamžiky plné zvědavosti, údivu a radosti z objevování. To vše je Ostrov objevů, jež vychází z poznatků, že pro dítě je klíčový jeho rozvoj mezi narozením a šestým rokem, tzv. „windows of opportunity“, a také že učení něčeho nového probíhá nejintenzivněji při zapojení všech smyslů.

Objevujte společně s námi radost z učení a objevování

„Se synem jsme navštěvovali už 2x kurz ostrov objevů. Dominika je profík a myslím, že jí musí mít každý rád. Naše parta maminek i dětiček byla skvělá. Prostředí příjemné, čaj výborný, děti spokojený… Doporučuji, Růžena“

„Se synem jsme absolvovali kurz Ostrov objevů. A jsem nadšená! Ještě jednou děkuji Dominice za velice příjemnou atmosféru, přátelský a profesionální přístup. Těšíme se, brzy na viděnou. Jitka a Míša“

Kdo vás kurzem bude provázet?

Jmenuji se Dominika Tóthová a jsem kvalifikovaný pedagog s odborným vzděláním a více jak desetiletou praxí v oboru. Jsem certifikovanou lektorkou unikátního českého programu Ostrov objevů. Jsem zakladatelkou a provozovatelkou centra Domeček, kde vedu jak kurzy s dětmi a rodiči, tak semináře a kurzy pro dospělé.

Délka a cena kurzu

Kurz je rozdělen na tři bloky (A,B,C) po deseti lekcích. Každý blok probíhá vždy v jednom čtvrtletí a trvá 10 týdnů (září – listopad, leden – březen, duben – červen). Cena za každý započatý blok kurzu je 2 600 korun.

 V ceně jsou zahrnuty povinné materiály:

– originální pracovní sešit s úkoly k vyplnění na lekcích i na doma

– látkový batůžek s logem Ostrov objevů k vybarvení

Do kurzu je možné přihlásit se vždy v jednom čtvrtletí – září, leden, březen.

Kurz je plný cvičení a pohybových aktivit, je tedy možné k němu čerpat příspěvek z fondu Prevence. Jak čerpat příspěvky na pohybové aktivity od vaší zdravotní pojišťovny?

VZP   ZPMV   ČPZP   OZP   VoZP

Více o ostrově objevů na www.ostrovobjevu.cz