Seznamte se s montessori – online webinář

Milí rodiče,

cílem tohoto semináře je seznámit Vás blíže s celosvětově oblíbenou a vědecky uznávanou  montessori metodou a její historií.

Na semináři se podíváme na konkrétní principy montessori výchovy, dozvíme se co jsou to senzitivní fáze a jak je u dětí rozpoznat a využít. Ukážeme si praktické tipy k činnostem na doma, abyste i Vy mohli u svého dítěte s rozumem a láskou budovat svobodný rozvoj osobnosti dítěte, jeho samostatnost, tvořivost a sebepoznání.

Nezáleží, zda už jste rodič či nastávající rodič, nebo jak staré máte dítě. S montessori pedagogikou se dá začít v jakémkoliv věku. Pokud je Vám tento směr blízký, jste na semináři srdečně vítáni.

Co o webináři říkají ti, kteří ho absolvovali?

„Absolvovala jsem seminář Seznamte se s Montessori a ačkoliv už mám něco načteno, tak jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací. Dominika umí poutavě povídat. Rozjela se i diskuze a ani na chvilku jsem se nenudila. Sečteno a podtrženo- zajímavý a zábavný podvečer. Iveta“

Zúčastnila jsem se kurzu Seznamte se s Montessori. Internet je plný Montessori hraček. Díky Domče už mám představu, které hračky principům odpovídají a co je pouze marketingový tah. Kurz byl srozumitelný, krásně to vysvětlila na příkladech, doplnila osobními zkušenostmi. Děkuji. Zuzka“

„Přínosem pro mě byl určitě i večerní kurz Montessori a následná debata, kdy jsem si více ujasnila, o čem toto učení skutečně je. Dominika je určitě člověk na správném místě: svým vnitřním klidem inspiruje a pozitivním přístupem motivuje. Děkujeme! Ája“

Kdo vás webinářem bude provázet?

Jmenuji se Dominika Tóthová a jsem kvalifikovaný pedagog s odborným vzděláním a více jak desetiletou praxí v oboru. Jsem lektorkou unikátních certifikovaných programů a držitelkou osvědčení Zdravotník zotavovacích akcí. Jsem zakladatelkou a provozovatelkou centra Domeček, kde vedu jak kurzy s dětmi a rodiči, tak semináře a kurzy pro dospělé.

Pokud Vás zaujal kurz Montessori hraní, ale jste v oblasti montessori výchovy nováčkem, doporučuji Vám tento seminář absolvovat před zahájením kurzu, abyste mohli z kurzu čerpat co nejvíce.

Délka a cena webináře

Webinář je na 90 minut. (Lze shlédnout také ze záznamu). Cena webináře je 200 korun na osobu.