Jak učit děti cizí jazyk – online webinář

Víte, že nejvhodnějším obdobím pro seznámení se s cizím jazykem je mezi šestým měsícem a třetím rokem dítěte?

Lidský mozek je totiž v prvních letech svého vývoje nejflexibilnější a je schopný učit se rychle čemukoli, s čím přijde do kontaktu. Děti, které se v tomto věku začnou učit cizí jazyk formou hry a přirozené interakce, si tak ani neuvědomují, že se učí něčemu novému. V tomto věku jejich mozek vše přirozeně přijímá a snadno se přizpůsobuje. 

V tomto online webináři si ukážeme, jak jednoduše můžete vaše dítě doma s cizím jazykem seznamovat, a to i přesto, že sami jazyk dokonale neovládáte. Dám vám jasný postup, řadu osvědčených tipů a mnoho didaktických materiálů, které se vám při výuce cizího jazyka budou hodit.

Pojďme v dětech rozvíjet jejich potenciál ve správný čas a tak, jak je jim přirozené, tedy hrou a zábavou. V pozdějším věku už se děti neučí jazyk tak snadno a s nadšením a často jim výuka cizího jazyka na škole činí nemalé potíže, což je velká škoda. Společně najdeme způsob, jak si užít seznamování se s novým jazykem, který bude bavit děti i vás samotné.

Kdo vás webinářem bude provázet?

Jmenuji se Dominika Tóthová a jsem kvalifikovaný pedagog s odborným vzděláním a více jak desetiletou praxí v oboru. S výukou anglického jazyka mám mnohaleté zkušenosti, pracovala jsem také v anglicko- české mateřské škole spolu s rodilými mluvčími. Jsem zakladatelkou a provozovatelkou centra Domeček, kde vedu jak kurzy s dětmi a rodiči, tak semináře a kurzy pro dospělé.

Cena a délka webináře

Webinář je na 90 minut, cena webináře je 200 korun.